QXL.dkSøg19 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(19)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia ALUMINIA 27/5/2019 18:45 0
50,- DKK
aluminia morgenfrue spisestel 66 dele ALUMINIA - MORGENFRUE - SPISESTEL 66 DELE 28/5/2019 12:10
700,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 28/5/2019 22:11 0
40,- DKK
vibeaeg Vibeæg 29/5/2019 12:50 0
1000,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 29/5/2019 17:10 0
40,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 29/5/2019 23:03 0
75,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 31/5/2019 09:36
90,- DKK
aluminia undulat Aluminia Undulat 1/6/2019 10:00 0
999,- DKK
aluminia undulater Aluminia undulater 1/6/2019 10:01 0
1589,- DKK
just andersen tinvase JUST ANDERSEN TINVASE 1/6/2019 15:15 0
95,- DKK
boernehjaelpsdag 1911 pige paa stork aluminia Børnehjælpsdag 1911. Pige på Stork. Aluminia. 2/6/2019 21:35 0
150,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 3/6/2019 10:58 0
1500,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 5/6/2019 14:08 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 5/6/2019 14:08 0
300,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 5/6/2019 14:24 0
800,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 5/6/2019 17:18 0
400,- DKK
aflangt groent fad af maerket corinna fra aluminia Aflangt grønt fad af mærket Corinna fra Aluminia 5/6/2019 21:44
50,- DKK
kartoffelskaal groen af maerket corinna fra aluminia Kartoffelskål, grøn, af mærket Corinna fra Aluminia Sendes ikke 5/6/2019 21:52
95,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 8/6/2019 13:42
1780,- DKK

Viser: 1-19  af  19  linjer

1 |
Opdateret: 25/5/2019 15:38.