QXL.dkSøg16 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(16)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia stel anna sofie Aluminia stel Anna Sofie 16/7/2020 17:42 0
200,- DKK
aluminia soevaernet 1955 Aluminia. Søværnet 1955 16/7/2020 18:33 0
50,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer dreng og pige med kurv samlet Aluminia børnehjælpsfigurer - dreng og pige med kurv/samlet 16/7/2020 18:54 0
350,- DKK
aluminia ALUMINIA 16/7/2020 21:16 0
50,- DKK
aluminia jenny kartoffelskaal Aluminia. Jenny. Kartoffelskål 18/7/2020 13:38 0
50,- DKK
aluminia jenny fad Aluminia. Jenny. Fad 18/7/2020 13:40 0
50,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 18/7/2020 14:40
1780,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 19/7/2020 09:47 0
40,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 20/7/2020 12:59 0
1250,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserdrengen Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserdrengen- 21/7/2020 14:14 0
200,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserpige Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserpige - 21/7/2020 14:16 0
200,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 22/7/2020 23:02 0
190,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 23/7/2020 12:44 0
40,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 24/7/2020 10:36
90,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 27/7/2020 19:54 0
195,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 28/7/2020 15:30 0
40,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

1 |
Opdateret: 15/7/2020 14:20.