QXL.dkSøg14 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(14)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 19/3/2019 12:02 0
260,- DKK
380,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 19/3/2019 21:15 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 19/3/2019 21:15 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 19/3/2019 21:15 0
70,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 21/3/2019 13:58 0
300,- DKK
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 21/3/2019 20:58 0
350,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 21/3/2019 21:06 0
600,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 22/3/2019 16:34 0
100,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 25/3/2019 14:00 0
399,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 25/3/2019 21:22
220,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 26/3/2019 14:12 0
299,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 27/3/2019 14:04 0
200,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 30/3/2019 12:09 0
100,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 1/4/2019 07:24 0
125,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

1 |
Opdateret: 18/3/2019 19:27.