QXL.dkSøg7 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(7)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 15/12/2019 15:15 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 15/12/2019 15:15 0
70,- DKK
harlekin trekantet fad Harlekin trekantet fad 18/12/2019 08:16 0
225,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 22/12/2019 09:02 0
450,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 23/12/2019 15:32 0
100,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 24/12/2019 15:35 0
100,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 24/12/2019 20:42 0
300,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

1 |
Opdateret: 12/12/2019 15:26.